יתרונות עבודת קידוח יהלום

קידוח יהלום מאפשר לבצע עבודות בטון ברמה גבוהה, איכותית ומדויקת. 

במאמר הבא נדבר על יתרונות קידוח יהלום, כשאחד היתרונות הבולטים הוא: קידוח יהלום מסוגל להתמודד עם כל עובי של בטון, עם קטרים בכל סדר גודל, כולל עבודות בבטון מזוין.

 

כיצד קידוח יהלום עובד

קידוח יהלום משולב במנגנון מים, שמטרתו לספוח את הלכלוך שפעולת הניסור או הקידוח מייצרים.

מנגנון מים זה משאיר את סביבת העבודה נקייה באופן משמעותי ביחס לסביבות עבודה בהם לא משתמשים בטכנולוגיה זו.

לקוחות פרטיים וציבוריים של "המנסרים ביהלום" , לרבות קבלני בנין, יודעים להעריך עבודה מקצועית ואיכותית, הגם שהיא חוסכת זמן, כסף ושאר משאבים.
רמת הדיוק אליה ניתן להגיע באמצעות קידוח ביהלום היא הגבוהה ביותר כיום. כמובן, כאשר היא נעשית בידיים מיומנות ומקצועיות ובאמצעות מכשור מתקדם משוכלל.

מתי משתמשים בטכניקות קידוח

קידוח בטון , ניסור בטון נדרשים במקרים בהם יש להכין תשתיות פנים שונות כגון צנרת גז, מיזוג, אינסטלציה של חשמל או מים וכדומה.

קידוח יהלום משמש גם במקרים בהם הקבלן מעוניין לבצע עבודות תיקון או שיפוץ במבנה קיים – במקרים אלה מדובר בחיסכון עצום של זמן, כסף , ימי עבודה וידיים עובדות.

יתרונות קידוח יהלום בממ"ד ובבטון מזוין

קידוח יהלום משמש למגוון רחב של פרויקטים הקשורים למיגון, ממ"ד ועבודה עם בטון מזוין.

חשוב לציין כי כאשר עוסקים בפרויקטים הקשורים בבניית ממ"ד, מדובר בסופו של דבר באמצעי מיגון שעתידים להגן עלינו בזמן רעידות אדמה או מתקפת טילים. במילים אחרות, מדובר בעבודה הדורשת דיוק מקסימלי, יסודיות וביצוע איכותי.

בין אם מדובר בתחזוקה של ממ"ד קיים במבנה ישן ובין אם בבניית ממ"ד חדש.

החוק בישראל מחייב בניית ממ"ד הן במבנים פרטיים והן במבנים ציבוריים. במובן זה, עבודות מיגון מסוג זה נפוצות מאוד, ו"המנסרים ביהלום" מספקים שירותים רלוונטיים בפרישה ארצית.

קידוח ביהלום עשוי להיראות למתבונן מהצד כעבודה טכנית פשוטה ותו לא, אולם ההפך הוא הנכון. יש לדעת כיצד לתפעל את המכשיר וכיצד להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד. השילוב המנצח של "המנסרים ביהלום" היא אנשי צוות מקצועיים ומיומנים וציוד משוכלל ומתקדם. ברגע שרק אחד משני התנאים הללו מתקיים, איכות העבודה תהיה לוקח בחסר.

פינוי פסולת הקידוח

"המנסרים ביהלום" מספקים שירות של פינוי פסולת בניין לרבות בטון מזוין על פי דרישת הלקוח. "המנסרים ביהלום"- שירות, מקצועיות וגימור מוקפד!

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים שירותי קידוח יהלום ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת פרטים חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד