איך לזהות מומחים לעבודות בטון?

לצערנו אנו עדים לכך שבשנים האחרונות יש לא מעט שרלטנים אשר מתחזים למומחים בתחום עבודות הבטון, ובכך גורמים נזק ממשי למבנה ולכיס. כיצד נימנע מכך? להלן כמה כללי מפתח לזיהוי של מומחה בתחום עבודת הבטון.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

עבודות בטון – תחום פרוץ

עבודות בטון הן עבודות מורכבות אשר נעשות מדי יום בעשרות מוקדים ברחבי מדינת ישראל. למעשה, הענף הזה צבר תאוצה רבה וזאת לאור העובדה כי נכנסו לשימוש כלים מתקדמים אשר מאפשרים לבצע עבודות חיתוך וביקוע בטון באופן מדויק, מבלי לשבור את כל הקיר או להסב נזק לסביבה. בנוסף, אנו עדים לירידה של מחירים בעקבות כניסתן של חברות שונות אשר מציעות את השירות הזה, אולם חשוב לזכור כי לצערנו אנו שומעים לא מעט בתקשורת אודות מקרים בהם נשכרו לטובת העבודה הזו חברות אשר התחזו למקצועיות, אולם בפועל היה מדובר בחובבנים אשר גרמו לנזק אדיר למבנה עצמו (עד לקריסה מוחלטת) כמו גם נזק אדיר לכיס. על כן, הדבר הראשון שעליכם לזכור בנושא הזה הוא שעבודה כזו חייבת להתבצע רק ע"י מומחים בתחום, וכעת ניתן לכם את המידע המלא לגבי זיהוי של מומחה לתחום.

כיצד נזהה מומחה לתחום עבודות בטון?

  • הכשרה: כאשר אתם מתקשרים עם חברה לביצוע של עבודות בטון, בדקו מהי ההכשרה אשר עברו העובדים בכדי לבצע את העבודות הללו. למעשה, מומלץ לבקש תעודות אשר מאששות את דבר המומחיות, כמו גם לבדוק כל כמה זמן מבצעת החברה עבור עובדיה הכשרות שונות, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי צוות העובדים אשר מבצע את עבודות הבטון בקיא בחידושים הרבים בתחום ויודע לקצר את התהליך באופן מיטבי ואיכותי.
  • חוזה בכתב: מומחה לתחום של עבודות בטון יחתום על חוזה אשר מפרט בדיוק את היקף העבודה, מספר העובדים אשר ישתתפו, לוחות הזמנים הצפויים כמו גם יציין בחוזה סעיף הנוגע לאחראיות וביטוח על טיב העבודה, ואילו חובבן בתחום יעדיף לסגור אתכם את הפרטים לרוב בע"פ. חשוב לזכור כי לאור העובדה כי מדובר בפרויקט בסדר גודל רציני מאוד, אסור בשום פנים ואופן להסכים לחוזה שבע"פ אלא התעקשו על חוזה כתוב אשר נחתם ע"י שני הצדדים, לשם ביטחונם האישי והכספי.
  • הצעת מחיר התואמת להיקף העבודה: על מנת לבצע עבודות של בטון נדרש צוות אמין ומקצועי, אשר יבצע את העבודה בהתאם ללוחות הזמנים אשר נקבעו. על כן, הצעת המחיר אותה תקבלו חייבת להיות תואמת להיקף העבודה ולמחיר הממוצע בשוק, ועל מנת לבדוק זאת מומלץ לבצע בטרם אתם מתחילים בהתקשרות סקר שוק מקיף מבין החברות השונות, כך שתוכלו לקבל אינדיקציה טובה לגבי המחיר בגין עבודת הבטון שאתם זקוקים לה.
  • שקיפות: מומחה לתחום עבודות בטון יעניק לכם שקיפות מלאה לכך אורך התהליך, כך שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם באיש מקצוע אמין אשר ידע לשקף לכם בדיוק את תהליך העבודה, כיצד היא תתבצע כמו גם עמידה בזמנים, כפי שנקבעו מראש.

מחפשים את החברה המובילה כיום בענף? חברת המנסרים ביהלום תשמח לעמוד לשירותכם

חברת המנסרים ביהלום נחשבת כבר שנים ארוכות לחברה המובילה בענף של ביצוע עבודות בטון, זאת לאור הצוות המקצועי אשר מורכב מטובי המומחים בתחום.

החברה, אשר חרטה על דגלה להעניק את השירות הטוב ביותר בעבור הלקוחות תעניק לכם את הצוות המנוסה ביותר בתחום, בשקיפות מלאה ובמחיר המותאם אישית לתקציב. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים ובניהם: ניסור בטון, קידוח בטון, חיתוך בטון, חיתוך סלעים, שיפוץ בתים, שיפוץ מבנים, הריסת מבנים ועוד.

למידע נוסף, השאירו פרטים בטופס שנמצא בהמשך העמוד.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-20 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק. אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום למספר  072-3942900 או השאירו פרטים באתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד