כמה עולה ניסור בטון – מחיר

ניסור בטון הינו תהליך חיוני במסגרת פרויקטים רבים של שיפוץ, הרחבה ובנייה.

עבודות ניסור בטון מתבצעות במגוון פרויקטים, הן פרטיים והן ציבוריים. עבודות אלו נעשות כאשר יש צורך לפרק חלקים מסוימים של מבנים או משטחים, להסיר מכשולים בדרך, לנסר סלעים ועוד.

הקריטריונים לקביעת מחיר הניסור

מחיר ניסור בטון נקבע ע"י קריטריונים שונים כמו תנאי השטח, כמה מטר יש צורך לנסר ואורך הפרויקט. לאחר שכלול נתונים אלו ונוספים ניתן לקבוע את עלות הפרויקט. סביר להניח שחברות שונות גובות מחירים שונים. רצוי להשוות מחירים בין כמה חברות על מנת לקבל תמונה ברורה של המחיר בהתאם לפרויקט שלכם.

איך להשיג הצעת מחיר טובה לניסור בטון

  • לקבל המלצות – אם זאת הפעם הראשונה שאתם מחפשים הצעת מחיר בתחום, כדאי ליצור קשר עם אנשים אחרים אשר השתמשו בשירות זה על מנת לקבל תמונת מצב ראשונית על מחיר ניסור בטון. רצוי למצוא אנשים אשר הזמינו עבודה לפרויקט דומה למיזם שלכם.
  • לשלוח בקשה מפורטת להצעת מחיר – כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, רצוי לשלוח לחברה שממנה אתם רוצים את המידע בקשה כמה שיותר מפורטת. זה אומר מהו סוג המבנה, איפה הוא ממוקם, כמה מטרים יש לנסר, מהו עובי הבטון ועוד. ככל שהם יקבלו יותר מידע כך הם יוכלו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת יותר.

דברים נוספים שכדאי לברר

ציוד –  הזמנת עבודת ניסור בטון צריכה להיות משתלמת ולכן למחיר יש משמעות. בדקו עד כמה משוכלל הציוד של אותה חברה. אם מצאת חברה עם ציוד מיושן אשר גובה מחיר גבוה יותר מאשר חברה עם ציוד חדיש, מדובר בעסקה לא משתלמת. המשמעות של ציוד משוכלל היא עבודה מדויקת, מהירה ומשתלמת יותר מאשר שימוש בציוד שחוק ומיושן.

ותק וניסיון –  גם לנושאים הללו ישנה משמעות רבה. עבודות בטון ובפרט עבודות ניסור, מצריכות ניתוח שטח והחלטה על הדרך הנכונה והציוד הנכון לשימוש. ניסיון רב משמעותו הקטנת הסיכוי לקבלת החלטות שגויות בשטח ו/או עבודה רשלנית וחסרת אחריות.

פריסה ארצית –  אם יש לכם מספר פרויקטים ברחבי הארץ, השתמשו בשירותי ניסור בטון של חברה אשר נותנת שירותים בכל רחבי הארץ כדי שלא יהיה לכם צורך לעבוד עם מספר חברות. עבודה עם מספר חברות שונות עלולה לעלות לכם יותר מאשר עבודה עם חברה אחת.

מי שמורשה לבצע עבודות ניסור בטון, הם אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים אשר עברו הכשרה בתחום, שמכירים את כללי הבטיחות לעבודת ניסור ושיש להם כלי עבודה מתאימים לעבודות אלו.

על בעל המקצוע לעבוד עם כלי עבודה חזקים ומתקדמים מספיק על מנת לחדור אל עומק הבטון ולנסר אותו מבפנים או לחילופין עם כלי עבודה שמאפשרים לבצע את ניסור הבטון מבחוץ.

כלי העבודה המומלץ הוא מסור יהלום שמגיע בקטרים ועומקים שונים. מסור כזה איננו משאיר אחריו אבק ומבצע את עבודתו בשקט (לעומת כלי חציבה כמו קונגו שמשאיר אחריו אבק רב ועושה הרבה רעש בזמן העבודה).חשוב לדעת כי עבודת ניסור הבטון מתבצעת בטווחי עובי משתנים, בהתאם לסוג הבטון. ציוד הניסור מאפשר חיתוך עד לעובי של 60 ס"מ לכל צד.

כיצד קובעים מחירים לעבודת ניסור בבטון

מחיר עבודת הניסור נקבע על פי משתנים שונים ועל כן קשה מאוד לקבוע מחיר באופן חד משמעי. עוד לפני שמתחילים בחישוב המשתנים, צריך לקחת בחשבון שכל חברה לוקחת מחיר אחר, בהתאם לדרישות שלה, בהתאם לצוות העבודה שהיא מספקת לעבודה, בהתאם לכלי העבודה בהם היא משתמשת וכן בהתאם למיקום העבודה. סביר להניח שאם הצוות שהחברה תשלח יצטרך להגיע למקום מרוחק, אז עלויות הנסיעה יכללו במחיר העבודה.

המשתנים על פיהם נקבע מחיר העבודה:

  • גודל השטח אותו יש לנסר
  • עובי הבטון
  • המיקום  בו צריך לבצע את העבודה (כולל התייחסות לתנאי הגישה למקום)
  • גובה הקידוח (לרוב עד 300 ס"מ ממפלס הרצפה, זה מחיר אחד, בעוד שמעבר לכך נקבע מחיר אחר)
  • הצעת מחיר כוללת בנפרד את העבודה ואת פינוי הפסולת
  • עבור הסרת אלמנטים שונים מהקירות או מהתקרה, ניתנת הצעת מחיר בנפרד
  • אספקת גנראטור לביצוע העבודה

על מנת לקבל הצעת מחיר אמינה ונכונה, מוטב להזמין יועצים מקצועיים של החברה אשר יראו במה מדובר בשטח.

היועצים ידעו לבדוק מה אתם צריכים, מה נדרש מהם לעשות, וכמה זה יעלה לכם.

קחו בחשבון שהצעת המחיר תכלול את מה שאנשי המקצוע רואים בשטח.

במידה ויתברר במהלך העבודה כי מדובר במצבים יותר מורכבים ממה שחשבו בתחילה, ייתכן וההצעה תשתנה.

לסיום חשוב להבהיר כי לפעמים ההפרשים במחירים בין החברות השונות, אינם כה גדולים וכי מה שמבדיל חברה אחת משנייה, זו המקצועיות והניסיון שלה.

לכן, מוטב לעבוד עם חברה שאתם מכירים או לפחות קיבלתם עליה המלצות טובות, חברה עם צוות עובדים מנוסה, אחראי ואמין.

גם אם תשלמו לחברה כזו יותר, עדיין בטווח הארוך זה ישתלם לכם מאשר להזמין חברה שמציעה לכם הצעת מחיר נמוכה אבל תעשה עבודה לא טובה.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה ועובדים מול החברות המובילות במשק.

אנו מספקים שירותי בטון מקצועיים ומדויקים.

להצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

רוצה לקבל הצעת מחיר מיידית? מלא פרטים עכשיו!

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד